Egzotinių gyvūnų priežiūra: įdomu ir naudinga! / 2017-07-14

Pastebima tendencija, kad lietuviai vis dažniau įsigyja egzotinių gyvūnų. Jų priežiūra reikalauja itin daug atsakomybės. Prieš įsigyjant tokį augintinį, visų pirma, reikėtų pasidomėti gyvūno gyvenamosios erdvės ypatumais, skiepais, maitinimu ir kitais svarbiais priežiūros klausimais.

Šią informaciją dažniausiai suteikia egzotiniais gyvūnais prekiaujančių parduotuvių konsultantai, ar zoologijos sodo, kur taip pat galima įsigyti jauniklių, darbuotojai. Įdomu tai, kad vis daugiau žmonių siekia patys išmokti profesionaliai prižiūrėti savo naminį gyvūną ir stoja mokytis. Vienintelę Lietuvoje - Gyvūnų prižiūrėtojo mokymo programą - vykdo Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras. Be egzotinių gyvūnų priežiūros besimokantieji čia išmoksta atlikti gyvūnų kailio priežiūros ir higienos procedūras, kailio kirpimus įvairių veislių šunims ir katėms, parinkti kosmetines priemones ir medžiagas gyvūno kailio priežiūrai.

Kviečiame video reportaže su šia profesija susipažinti išsamiau. Priėmimas vyksta internetu - www.lamabpo.lt. Čia Jūs galite pateikti savo prašymą dalyvauti priėmime. Centro Priėmimo komisija pasiruošusi suteikti visą Jus dominančią informaciją! Į visus klausimus atsakysime tel. 8 37 324172, 8 626 64580, el. p. priemimas@kaupa.lt. Jei kyla neaiškumų, atvykite pas mus ir kartu užpildysime prašymą LAMA BPO sistemoje!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija