Diplomų įteikimo šventės akimirkos (foto, video) / 2017-06-19

Birželio 17 d. VDU didžiojoje salėje vyko tradicinė Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro diplomų įteikimo šventė. Tikėtina, kad daugiau kaip tūkstančiui absolventų ši diena taps viena įsimintiausia jų gyvenime, nes pasibaigė daug įdirbio pareikalavę profesijos mokslai. Įteikti profesinio mokslo diplomai – profesionalumą ir kvalifikaciją patvirtinantys dokumentai, įkvepiantys ir suteikiantys pasitikėjimo bei konkurencinio pranašumo darbo rinkos pasaulyje.

„Linkiu, kad jūsų pasirinktos profesijos ne tik maitintų, bet ir kilnintų, leistų siekti tikslų ir svajonių. Nepamirškite, kad mokymąsis tęsiasi visą gyvenimą. Nesustokite tobulėti ir siekite savo srityje būti geriausiais“, - sveikindama absolventus linkėjo laikinai einanti Karaliaus Mindaugo PMC direktorės pareigas Dalia Petrauskienė.

Šiemet daugiausia diplomų buvo įteikta masažuotojams ir paramedikams, smulkiojo verslo paslaugų teikėjams, higieninės kosmetikos kosmetikams, kirpėjams bei siuvėjams. Paslaugų srities specialistai, kuriuos rengia Karaliaus Mindaugo PMC, ypač paklausūs darbo rinkoje. Sveikatos, grožio, socialinės gerovės ar verslo krypčių specialybės paklausios ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Profesinio mokymo centras yra sertifikuota švietimo įstaiga, kuriai suteiktas kvalifikuotos – „International Education Society (IES)“– mokymo įstaigos ženklas. Tai reiškia, kad Centre vykdomos mokymo  programos yra patvirtintos Tarptautinės Švietimo Asociacijos ir kartu su šios asociacijos diplomais (IES) yra pripažįstamos ne tik Europos šalyse, bet ir JAV, Kanadoje, Australijoje, Afrikoje ir Azijoje.

Džiugu, kad profesinį mokymą pasirinkę mokiniai motyvuotai siekė praktinių žinių, dalyvavo įvairiuose konkursuose ir garsino Centro vardą ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Džiaugiamės kartu su laimingais absolventais, sveikiname ir linkime profesinės sėkmės!

Dalinamės vaizdo reportažu! Prisiminkime gražiausias akimirkas!

Daugiau nuotraukų rasite mūsų Facebook paskyroje.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

13371337133713371337133713371337133713371337133713371337