Dalyvaujame meninės kūrybos konkurse / 2018-01-24

Miglės Venckutės (K71) piešinys.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Gimnazijos skyriaus mokiniai aktyviai dalyvauja Lietuvos nacionalinio muziejaus organizuojamame meninės kūrybos konkurse, skirtame Vasario 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, paminėti.

Centro Gimnazijos skyriaus mokiniai, vadovaujami dailės mokytojos Gintarės Alkimavičienės, dailės pamokų metu eskizavo savo kūrybines idėjas, jas realizavo kurdami Lietuvos valstybės atkūrimo dienai skirtus  atvirukus ar plakatus. „Darbai buvo atliekami tradicinėmis technikomis  – akvarele, guašu, akrilu, turėjo atitikti konkurso nuostatus,“ – komentavo dailės mokytoja G. Alkimavičienė.

Pirmasis darbų vertinimo etapas vyko Centre, dalyvaujant vietinei vertinimo komisijai. Atrinkta dešimt mokinių darbų, kurie jau išsiųsti į Vilnių antrajam vertinimo etapui. „Su nekantrumu laukiame vertinimo rezultatų, džiaugiamės mokinių darbais ir dailės mokytojos iniciatyva,“ –  teigia Gimnazijos skyriaus vedėja  Aldona Bilotienė.

Antrojo etapo vertinimo komisija susideda iš 5 narių: 2 atstovų iš Signatarų namų, 1 atstovo iš Švietimo ir mokslo ministerijos, 2 atstovų iš Lietuvos dailininkų sąjungos. Komisija atrinks 30 geriausių darbų, iš kurių išskirs du laureatus. Lietuvos nacionalinis muziejus išleis du atvirukus ir du plakatus su laureatų darbais.

Džiaugiamės Centro mokinių aktyvumu ir kūrybišku užsidegimu. Kurdami mokiniai prisideda prie Lietuvai brangios šventės minėjimo ir siekia įtvirtinti Vasario 16-ąją, kaip svarbiausią Šimtmečio datą. 

Živilė Chomskytė, H73

Gabrielė Krukauskaitė, K71

Kamilė Adomonytė, H71

Karolina Bučinskaitė, H71

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija