Centro profesinės sąjungos nariai aptarė aktualius klausimus / 2018-04-27

Balandžio 25 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko ataskaitinis rinkiminis profesinės sąjungos narių susirinkimas.

Jo metu buvusi profesinės sąjungos pirmininkė Dalia Petraitienė ne tik apžvelgė per ilgus nuveiktus darbus, bet ir įvertino situaciją mūsų švietimo sistemoje. Nemažai dėmesio skirta problemų, kylančių priėmus naują Švietimo įstatymą, aptarimui. Informuota apie profsąjungos aktualijas ir problemas, aptartos Centro vadovybės pastangos gerinti mokytojų darbo sąlygas.

Apie tai, kad geranoriškas profsąjungos bei Centro vadovų bendradarbiavimas padeda spręsti sudėtingiausius darbuotojų darbo sąlygų gerinimo, darbo apmokėjimo bei kitus klausimus susirinkime kalbėjo pirmininko pavaduotojas Dainius Varnas.

Centro Gimnazijos skyriaus vedėja Daiva Abromavičienė aptarė mokytojų laisvalaikį. Profsąjungos nariams bus organizuotos ekskursijos po Lietuvą, Šv.Kalėdų ir Naujųjų Metų renginiai.

Susirinkimo metu naująja Centro profesinės sąjungos pirmininke išrinkta socialinė pedagogė Nijolė Dinapienė. Jos pavaduotoju – mokytojas Dainius Varnas. Linkime sėkmingos ir produktyvios veiklos!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija