Centrą papuošė floristinės kompozicijos / 2018-04-30

Balandžio 27 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Smulkaus verslo organizavimo skyriuje besimokančios floristės-gėlių pardavėjos laikė baigiamąjį kompetencijų vertinimo egzaminą.

Po 20 savaičių trukusių mokslų mokinės baigė formaliojo mokymo programą ir įgijo floristo-gėlių pardavėjo kvalifikaciją. Floristės jau pasirengusios dirbti gėlių parduotuvėse, salonuose, kultūrinių renginių apipavidalintojomis. Jos taip pat gali ir sėkmingai plėtoti savo verslą.

Programos tikslas - parengti floristus-gėlių pardavėjus sugebančius įvairioms progoms kurti skoningas ir profesionalias gėlių kompozicijas, žinančius patalpų ir renginių papuošimo reikalavimus, gebančius aptarnauti klientus. Programa apima pasirengimą profesijai, gėlių komponavimą, priežiūrą, puokščių komponavimą pagal temas.

Kviečiame pasigrožėti mokinių darbais parodoje „Floristiniai objektai“, kuri eksponuojama Karaliaus Mindaugo PMC III aukšte (Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas). Dėkojame profesijos mokytojui Jurgiui Ramanauskui ir visoms mokinėms, papuošusioms Centro erdves.

Primename, jog Centras siūlo 49 formaliojo ir 48 neformaliojo tęstinio profesinio mokymo programas, skirtas profesinei kvalifikacijai ar atskiroms kompetencijoms įgyti. Suaugusiųjų mokymas organizuojamas lanksčiai, atsižvelgiant į besimokančiųjų turimas kompetencijas ir poreikius. Apie viską išsamiau čia.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

1630163016301630163016301630