Būsimieji masažuotojai tobulėjo praktiškai / 2018-06-04

Birželio 2 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro pirmo kurso masažuotojai kartu su profesijos mokytoju Arniumi Mickevičiumi vyko į Panevėžį, kur vyko didžiausias masinis sporto renginys Lietuvoje – Olimpinė diena. Čia mokiniai masažavo „LTeam Invitational“ turnyro dalyvius ir tobulino praktinius įgūdžius.

Tam, kad taptum geru masažuotoju būtina nuolatinė praktika. „Karaliaus Mindaugo PMC nuosekliai tobulina šią programą, tad sukaupė bene didžiausią patirtį. Masažuotojų poreikis taip pat nuolat auga – Lietuvoje nuolat kuriasi nauji SPA, sveikatingumo centrai, grožio salonai, kuriems reikia šių specialistų, o masažuotojo profesija populiari visoje Europoje,“ – teigia Karaliaus Mindaugo PMC direktorės pavaduotojo ugdymui funkcijas atliekantis dr. Tomas Darbutas.

Tai, kad susidomėjimas šia profesija kasmet auga rodo stojančiųjų aktyvumas. Sveikatos srities programų profesiniame mokyme nedaug, o specialistų poreikis didžiulis. Formali profesinė kvalifikacija leidžia dirbti masažuotojo darbą ir gauti masažuotojo spaudą. Tai reiškia, kad masažuotojas yra kvalifikuotas, patikimas, gali atlikti ne tik kosmetinius, bet ir gydomuosius įvairių rūšių masažus.

Įgijus masažuotojo kvalifikaciją galima dirbti savarankiškai, sveikatos priežiūros įstaigose, senelių namuose, grožio salonuose, sveikatingumo ir sporto centruose, sanatorijose, reabilitacijos klinikose.

Jeigu susidomėjote masažuotojo profesija – kviečiame mokytis! Daugiau informacijos apie programą rasite čia. Kviečiame drąsiai skambinti ir užduoti rūpimus klausimus tel. +370 626 64580 arba 8 37 32 41 72

Visada esate laukiami! Priėmimo klausimais konsultuojama 209 kabinete (Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas), kiekvieną darbo dieną, nuo 09.00 iki 16.00 val. Čia Jums taip pat gali padėti užpildyti prašymą LAMA BPO sistemoje!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija