Būsimieji masažuotojai dovanojo savo paslaugas / 2018-12-18

Gruodžio 10 – 14 d. Karaliaus Mindaugo PMC Sveikatos priežiūros skyrius kvietė Centro darbuotojus pasilepinti masažo procedūromis. Masažus dovanojo Centre besimokantys būsimieji masažuotojai kartu su profesijos mokytoja Remigija Kazakevičiene.

Ši akcija - tai mokinių savanorystės projekto „Prisiliesk angelo sparnu“ dalis. Gražia tradicija tapęs ir Advento laikotarpį įprasminantis projektas siekia ne tik puoselėti krikščioniškąsias vertybes, bet ir leidžia mokiniams pademonstruoti įgytas žinias ir gebėjimus.

Anot R. Kazakevičienės, tai puiki galimybė mokiniams pasipraktikuoti, pasimokyti dirbti su realiu klientu, pažinti kiekvieno unikalumą, atpažinti problemas ir pritaikyti tinkamiausius masažo būdus. Beje, mokiniai masažavo ne tik Centro darbuotojus, bet ir samariečius. Akcijos metu per vieną dieną tekdavo atlikti net po 40 masažų. Nuostabu ir tai, kad kiekvienas apsilankęs likdavo nustebęs masažo klasėje sukurta atmosfera. Mokytoja R. Kazakevičienė pagamino nuostabaus grožio angelus iš senojo testamento, kurie buvo padovanoti visiems paskutinią akcijos dieną.

Masažus išbandę bendruomenės nariai tikino, jog tai puikiausia dovana artėjančių švenčių proga ir išreiškė viltį, kad tokia akcija vyktų dar daug daug metų.  

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija