Būsimieji kosmetikai ir kirpėjai demonstravo meistriškumą / 2017-12-11

Apdovanojimai!

Gruodžio 8 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko net du nacionaliniai profesinio meistriškumo konkursai. Būsimieji higieninės kosmetikos kosmetikai ir kirpėjai demonstravo profesinius įgūdžius ir siekė geriausių rezultatų.

Mokinių atliekamas konkursines užduotis vertino kompetetinga komisija – darbdavių atstovai ir profesijos mokytojai. Kosmetikų vertinimo komisijos pirmininkė,  SPA centro „Saulėja“ direktorė Elena Bartnikienė džiaugėsi mokinių iniciatyvumu ir pasiruošimu. „Pati vykdau personalo atrankas ir esu patenkinta parengiamų grožio specialistų lygiu. Plėtojame pameistrystę ir tikimės iš profesinės mokyklos gauti motyvuotus darbuotojus, turinčius gerus bazinius pagrindus. Tai labai svarbu.  Mes įmonėje pasirūpiname tolimesniu specialisto tobulinimu ir jo kvalifikacijos kėlimu,“ – pasakoja E. Bartnikienė.

Tuo tarpu kirpėjų komisijos pirmininkas, žinomas kirpėjas-stilistas ir įmonės „Roberto studija“ vadovas Robertas Sakalauskas džiaugiasi, kad jaunimas dalyvauja meistriškumo konkursuose. „Kirpėjų dabar rinkoje yra daug, bet tik tie, kurie tobulėja, domisi naujovėmis ir siekia vis aukštesnio lygio, bus paklausūs ir sėkmingai kurs savo klientų ratą,“ – teigia R. Sakalauskas.

„Daugeliui dalyvių dalyvavimas konkurse – pirmas laiptelis jų karjeroje. Kaip organizatoriai norėtume padėkoti mokytojams, kurie ryžtasi paruošti mokinius tokio lygio konkursams. Jų indėlis labai svarbus ir smagu, kad jie atlydi mokinius, komunikuoja su kitų mokyklų mokytojais, dalinasi patirtimi ir užmezga naujas pažintis,“ – konkursu džiaugiasi Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro profesinio mokymo vadovė Rita Čepkauskienė.

Būsimosios kosmetikės konkurso metu turėjo atlikti dvi užduotis. Nustatyti modelio odos tipą, parinkti ir užtepti kosmetinę kaukę, užpildyti kliento kortelę. Antrosios užduoties metu mokinės atliko proginį makiažą laisvai pasirinkta tema su grafiniais elementais.

Susumavus galutinius rezultatus paaiškėjo kosmetikų profesinio meistriškumo konkurso rezultatai:

I vietaEglė Šarauskaitė, Šiaulių profesinio rengimo centras, ruošė profesijos mokytoja Vilma Juozaitienė

II vietaDomantė Kučinskytė, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, ruošė profesijos mokytoja Vaida Ščiučkienė

III vietaBenita Vilčinskaitė, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla, ruošė profesijos mokytoja Dalia Mikutienė.

Kirpėjų konkurso metu mokinės atliko tris užduotis. Pagal nuotraukoje pateiktą pavyzdį atliko šiuolaikinę nuotakos šukuoseną ant manekeno galvos iš ilgų plaukų, naudojant pynimus ir garbanas. Antrosios užduoties metu vertinimo komisijai pristatė kirpėjo profesijos pasirinkimo motyvą, ateities perspektyvas, įsidarbinimo galimybes, atsižvelgiant į savo profesinės mokyklos savitumą, vertybines nuostatas ir kitus svarbius aspektus. Paskutinės užduoties metu, pagal nuotraukoje pateiktą pavyzdį konkurso dalyvės atliko moterišką kirpimą ir šukavimą.

Susumavus galutinius rezultatus paaiškėjo kirpėjų profesinio meistriškumo konkurso rezultatai:

I vietaIneta Pūkaitė, Marijampolės profesinio rengimo centras, ruošė profesijos mokytoja Vaida Lukšienė

II vieta Gintarė Smilgevičiūtė, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, ruošė profesijos mokytoja Irena Žinevičienė

III vieta Gerda Martišauskienė, Alytaus profesinio rengimo centras, ruošė profesijos mokytoja Jolanta Dumbliauskienė

Sveikiname visus dalyvavusius nacionaliniame kirpėjų ir kosmetikų profesinio meistriškumo konkurse. Linkime sėkmės profesiniame kelyje ir tikimės susitikti kituose konkursuose!

Daugiau nuotraukų rasite Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro facebook paskyroje. Kviečiame apsilankyti.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

14651465146514651465146514651465146514651465146514651465