Būsimieji gyvūnų prižiūrėtojai gražino šunelius / 2017-10-02

Gyvūnų priežiūros skyriaus mokiniai reprezentavo profesiją.

Rugsėjo 30 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Gyvūnų priežiūros skyriaus mokiniai dalyvavo gyvūnų globėjo Šv. Pranciškaus dienos šventėje prie Kauno pilies.

Būsimieji gyvūnų prižiūrėtojai supažindino mažuosius šventės svečius su gyvūnų laisvėmis, surengė augintinių piešinių konkursą, o keturkojus dalyvius palepino grožio procedūromis - kirpo nagus, šukavo, konsultavo pačiais įvairiausiais klausimais.

Dalyvavimas šventėje tapo puikia proga pristatyti visuomenei Gyvūnų priežiūros skyriuje vykdomas profesijas. Labiausiai šventės dalyviai domėjosi gyvūnų prižiūrėtojo profesinio mokymo programa ir jos teikiamomis galimybėmis.

Baigus šią programą galima prižiūrėti laisvalaikio gyvūnus, sužinomi pagrindiniai gyvūnų eksterjero reikalavimai, išmokstama atlikti gyvūno kailio priežiūros ir higienos procedūras, gebama padėti išsirinkti augintinį. Šie specialistai konsultuoja gyvūnų laikymo, priežiūros, inventoriaus naudojimo bei globos ir gerovės kūrimo klausimais, moka suteikti pirmąją pagalbą gyvūnui. Stojant mokytis į šią programą po 12 klasių įgyjama ir gyvūnų kirpėjo specializacija, išmokstama atlikti gyvūno kailio priežiūros ir higienos procedūras, kailio kirpimus įvairių veislių šunims ir katėms, paruošti gyvūno kailį specializuotiems renginiams, parinkti kosmetines priemones ir medžiagas gyvūno kailio priežiūrai, konsultuoti šeimininkus dėl jų augintinio kailio priežiūros.

Šventėje dalyvavę Gyvūnų priežiūros skyriaus mokiniai pastebėjo, kad daugiausia kauniečiai ir miesto svečiai  į renginį atsivedė keturkojų augintinių. Mylintys savo šunelius šeimininkai aktyviai domėjosi įvairiais augintinio priežiūros klausimais. Panašu, kad gyvūnų prižiūrėtojo profesija yra labai aktuali ir paklausi. Tikėtina, kad kitais metais Centre sulauksime dar gausesnio stojančiųjų į šią programą skaičiaus.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

139513951395139513951395