Atvirų durų dienoje: pažintis su kariuomene iš arčiau / 2017-11-23

Socialinių paslaugų skyrius.

Lapkričio 23-iąją minime Lietuvos kariuomenės dieną. Šventiniai renginiai, skirti paminėti šią dieną, prasidėjo jau nuo pirmadienio ir vyksta Lietuvoje visą savaitę. Kaip ir kiekvienais metais, kariuomenės dienos proga, lapkričio 22 d. Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas organizavo Atvirų durų dieną. Puikia proga pažinti kariuomenę iš arčiau pasinaudojo Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Socialinių paslaugų skyriaus bendruomenė.

„Susipažinti su kariuomenėje naudojama įranga, technika bei ginkluote buvo ypač naudinga Centre rengiamiems būsimiesiems apsaugos darbuotojams. Jie susipažino su karių tarnybos sąlygomis, apžiūrėjo kovinę bataliono techniką, išminavimo įrangą, ginkluotę bei karių ekipuotę. Džiaugiamės, jog kariai mums skyrė specialų dėmesį ir papildomai bei išsamiai supažindino su išminavimo procesu,“ – pasakoja apsaugos darbuotojų grupės vadovas Gražvydas Jakovlevas.

Įdomu tai, kad šiais metais Atvirų durų dienoje buvo galima pamatyti ne tik Inžinerijos bataliono, net ir Karo policijos būrio turimą techniką ir įrangą, sunkiajai priešo technikai naikinti skirtus granatsvaidžius ir prieštankinį pabūklą, lengvuosius pėstininkų ginklus. Daug dėmesio tarp lankytojų sulaukė ir Karinių oro pajėgų sraigtasparnis.

Atvirų durų dienoje dalyvavę būsimieji socialinių darbuotojų padėjėjai džiaugėsi galėję pažinti karių bendruomenę ir vienas kitą neformalioje aplinkoje. Anot jų, buvo įdomu susipažinti su Karo medicinos kariais, kurie demonstravo pirmosios pagalbos teikimo pamokas. Šilta arbata, gardi kareiviška košė ir jaukus pabuvimas dar labiau suartino Socialinių paslaugų skyriaus bendruomenę ir įkvėpė „kariškos“ stiprybės tolimesniems darbams.

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

14451445144514451445