Apsaugos darbuotojas (video) / 2017-07-28

Per daugiau nei dešimt veiklos metų Socialinių paslaugų skyrius sparčiai plėtėsi, o jo bendruomenės nariai nuolat dirba su jautriausių visuomenės grupių atstovais, stengdamiesi užtikrinti jų ir visos visuomenės gerovę.

Apsaugos darbuotojo kvalifikacija reikalinga norint dirbti apsaugos darbuotoju. Asmuo, įgijęs apsaugos darbuotojo kvalifikaciją, įgyja šias kompetencijas:

· Teikti objektų fizinės, mechaninės ir elektroninės apsaugos paslaugas;

· saugoti fizinius ir juridinius asmenis ir jų turtą;

· atlikti inkasavimą, krovinių palydą ir apsaugą;

· leistinais būdais panaudoti fizinę prievartą, specialiąsias priemones ir šaunamuosius ginklus, siekiant apsaugoti fizinius ir juridinius asmenis nuo neteisėto kėsinimosi į jiems priklausantį turtą, asmens gyvybę ir sveikatą;

· naudotis vaizdo stebėjimo, elektroninės apsaugos, įeigos kontrolės, gaisrinės saugos sistemų įranga bei priemonėmis;

· pritaikyti profesinėje veikloje teisinės atsakomybės, profesinės psichologijos pagrindus;

· teikti pirmąją medicinos pagalbą.

Įgiję apsaugos darbuotojo kvalifikaciją asmenys gali dirbti apsaugos darbuotojais privačiose saugos tarnybose ir struktūriniuose padaliniuose.

Apsaugos darbuotojo specialybę pasirinkęs Justas sakė tikintis, jog rado tai, ko ieškojo. Būsimas jo bendramokslis Tadas sakė, jog apie galimybę įgyti kvalifikaciją sužinojo iš savo kolegos, dirbančio vienoje apsaugos firmoje. „Norisi atnaujinti senas, įgyti naujų žinių ir aišku gauti tai patvirtinantį dokumentą“, - pasakojo Tadas. Vyriškis į profesinio mokymo įstaigą atėjo turėdamas aukštąjį išsilavinimą ekonomikos srityje, tračiau, anot jo, amatas naudingas visur ir visada.

Susidomėjote? Kviečiame mokytis!

Priėmimas vyksta internetu - www.lamabpo.lt

Daugiau informacijos apie Socialinių paslaugų skyriaus mokymo programas sužinosite: http://www.kaupa.lt/lt/socialiniu-paslaugu-skyrius. Į visus klausimus atsakysime tel. 8 37 324172, 8 626 64580, el. p. priemimas@kaupa.lt. Jei kyla neaiškumų, atvykite pas mus ir kartu užpildysime prašymą LAMA BPO sistemoje!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija