Aplankytas modernus šunų viešbutis / 2017-05-24

Gyvūnų priežiūros sk. mokiniai.

Karaliaus Mindaugo PMC Gyvūnų priežiūros skyriaus mokiniai kasmet aktyviai dalyvauja ne tik savanoriškoje veikloje, bet ir aplanko naujai besikuriančias verslo įmones. Gegužės 23 d. gausus būrys gyvūnų mylėtojų vyko į netoli Kėdainių įsikūrusį naują viešbutį šunims „Eufera“.

Čia būsimieji gyvūnų prižiūrėtojai susipažino su viešbučio teikiamomis paslaugomis. Mokinius nustebino ne tik moderni infrastruktūra, bet ir ypač platus paslaugų spektras. Šunų viešbutis gali pasiūlyti ne tik aktyvų poilsį didelėje (beveik 1 ha) aptvertoje kaimo teritorijoje, apgyvendinimą, bet ir šunų maudymo, kirpimo, fizinio paruošimo treniruočių, bendro paklusnumo ar ringinės dresūros pamokas. Vienu metu šunų viešbutyje gali apsistoti 8 augintiniai.

Kiekvienas iš šunelių turi du kambarius po maždaug 6 kvadratinius metrus. Vienas kambarys vidinis. Jame šuniukas praleidžia naktį ir gali pasislėpti nuo blogo oro. Kitas - laukinis. Tai aptverta patalpa lauke, kurioje šuniukas gali mėgautis grynu oru, tačiau stogas saugo jį nuo lietaus ar ypatingai kaitrios saulės.

Šunų viešbučio patalpose yra įkurtas didelis baseinas, pritaikytas būtent šunims. Jame šunys atlieka reabilitacijos procedūras po įvairių traumų, yra mokomi plaukti, ruošiami visapusiškai sustiprėti fiziškai. Mokiniai pamatė ir kai kam pirmą kartą matytus modernius treniruoklius, kurie yra pritaikyti būtent šunims. 

Smagiausia tai, kad šioje įmonėje yra atlikę praktiką kai kurie Gyvūnų priežiūros skyriaus mokiniai. Jiems ši patirtis paliko neišdildomus įspūdžius ir suteikė galimybę patobulinti įgytus įgūdžius. Daugelis skyriaus absolventų taip pat pasuko nuosavo verslo link – sukūrė šunų kirpyklas, pradėjo teikti įvairias gyvūnų priežiūros paslaugas.  

Jei Jus domina profesijos, susijusios su gyvūnų priežiūra, kviečiame mokytis Gyvūnų priežiūros skyriuje. Dokumentų priėmimas Karaliaus Mindaugo PMC jau prasidėjęs, o Priėmimo komisija pasiruošusi suteikti visą Jus dominančią informaciją!

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro informacija

131513151315131513151315